Dermokonsultacje przez skype

Jeśli po przeczytaniu wszystkich moich wpisów, wciąż nie wiesz, jaka pielęgnacja będzie najlepsza dla Ciebie, zapraszam na indywidualne konsultacje przez skype. Podczas takich konsultacji odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaproponuję indywidualny schemat pielęgnacji cery. Możemy też porozmawiać o makijażu i problemach z włosami.
Istnieje też możliwość konsultacji telefonicznej lub mailowej.

Nie opisujcie mi wcześniej swojej historii o wszystkim opowiecie podczas konsultacji. Wasza relacja nie zawiera nigdy wszystkich informacji, których potrzebuję, więc i tak muszę pytać. Dobrze przeprowadzony wywiad daje gwarancję najlepszej porady:)

Moja wiedza nie jest wyłącznie teoretyczna. Przebadałam tysiące cer, przeprowadziłam niezliczoną ilość rozmów o skórze, najcenniejszą wiedzę zdobywając od pacjentów aptek, w których pracowałam. Dlatego dziś mogę tytułować się dermoekspertką z dużym osobistym doświadczeniem dotyczącym skóry problematycznej oraz doświadczeniami tysięcy moich pacjentów i czytelników. Zapraszam:)

Koszt konsultacji to 60 zł za pół godziny i 100 zł za godzinę.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy kosmostolog@gmail.com

Justyna: Dziewczyny i chłopaki! Polecam serdecznie dermokonsultacje przez Skypa z Ziemoliną! Pełna profeska, Ziemolina wszystko tłumaczy, ma naprawdę dużą wiedzę, ale co najważniejsze - zalecony plan pielęgnacyjny po prostu działa. Żaden dermatolog nie przekazał mi nawet ułamka tej wiedzy, pff co ja piszę - ułamka żadnej wiedzy;) Tak że polecam, umawiajcie się i cierpliwie stosujcie do wskazówek a zostaniecie nagrodzeni:)

Zuzia: Byłam tydzień temu z moim problemem wypadania i swędzenia skóry głowy u dermatologa, okazało się, że mam łzs (lampa wooda) i początek androgenowego wypadania, czyli trafiła Pani w 100% podczas konsultacji przez skype.

Natalia: Chciałam bardzo podziękować za przeprowadzone niedawno dermokonsultacje:) Wszystko odbyło się w przemiłej atmosferze! Wiedza i fachowość biją niejednego dermatologa na głowę! Stosuję od tygodnia zalecone "specyfiki" i już jest znaczna poprawa:) (dziekuję szczególnie za okrycie przede mną Kerium DS z LRP:)). Oprócz tego dowiedziałam się w końcu jak poprawnie używać bronzera:)

Daria: Chciałam na forum podziękować za konsultację :-) za zaangażowanie przede wszystkim i sympatyczne podejście! na pewno skorzystam jeszcze w przyszłości, bo widzę na konkretnym przykładzie, że utrzymywanie cery pod kontrolą jest możliwe :-) blog czyta się fantastycznie, polecam wszystkim! :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...